ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
1 - İş bu üyelik sözleşmesi SZZ Medya Bilişim Reklam ve Film Hiz.San.Tic.A.Ş  ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle MY BLACK SHOES  olarak anılacaktır) tarafından, www.myblackshoes.com sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2 – MY BLACK SHOES , Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3 -  www.myblackshoes.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4 - Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir.MY BLACK SHOES  üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur.MY BLACK SHOES , müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.myblackshoes.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5 - Üye, www.myblackshoes.com 'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.myblackshoes.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6 - Üye, www.myblackshoes.com 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, MY BLACK SHOES  ‘nun tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7 - Üye, tüm hakları MY BLACK SHOES’na ait olan ve www.myblackshoes.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8 - www.myblackshoes.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.myblackshoes.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. www.myblackshoes.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

Çerez Kullanımı